Kody rabatowe

Promocyjny kod rabatowy - przyznawany podczas prowadzonych akcji promocyjnych przez SODDISFARE za pośrednictwem sklepu internetowego www.olivepharm.pl , naszej stronie www lub serwisach współpracujących z firmą. Do wykorzystania tylko podczas zakupów w sklepie internetowym www.olivepharm.pl przez zarejestrowanych użytkowników.

Kod promocyjny może mieć postać:

  • Jednorazowego rabatu - kod do wykorzystania tylko podczas jednych zakupów
  • Wielokrotnego rabatu - kod do wykorzystania podczas kilku zakupów, w okresie obowiązywania promocji

Poszczególne kody promocyjne, które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi przez SODDISFARE :  za pośrednictwem sklepu internetowego www.olivepharm.pl ,na naszej stronie www, czy w serwisach współpracujących NIE SUMUJĄ SIĘ.

Użytkownik podczas jednych zakupów może wykorzystać TYLKO JEDEN kod promocyjny.

W przypadku posiadania kilku kodów promocyjnych pochodzących z różnych źródeł, użytkownik może wykorzystać je podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie internetowym  www.olivepharm.pl, w okresie obowiązywania promocji.

Do decyzji użytkownika pozostaje wybór najkorzystniejszego dla niego kodu promocyjnego, do realizacji podczas robionych zakupów.

Uwaga! 

Kody promocyjne obowiązują w określonym czasie, podanym w szczegółach prowadzonej promocji. 

Jeśli planujesz większe zakupy i chcesz otrzymać od nas specjalny kod promocyjny, skontaktuj się z nami, a my dopasujemy go do Twoich zakupów.

Napisz do nas na adres: biuro@soddisfare.pl