Rejestracja i korzyści

 

 • Jako zalogowany użytkownik serwisu - po dokonaniu pełenej rejestracji, podczas kolejnych zakupów wystarczy, że użytkownik poda login i hasło, a dane adresowe zostaną autoamtycznie wypełnione w formularzu zamówienia

 • Realizując szybkie zakupy

   - w tym przypadku nie jest wymagana pełna rejestracja do sklepu internetowego, wystarczy że użytkownik poda dane wymagane do realizacji zamówienia. Informacje na temat użytkownika nie są zapisywane w bazie danych sklepu.

Jak zarejestrować się w serwisie?

Założenie własnego konta użytkownika w sklepie olivepharm.pl jest bardzo proste

Wystarczy wejść na stronę przeznaczoną do rejestracji i podać:

 • adres e-mail
 • hasło do konta
Pozostałe dane Klienta [takie jak dane adresowe] mogą być uzupełnione od razu, lub później, gdy będą Państwo realizować swoje pierwsze zamówienie organicznych kosmetyków OLIVOLIO.
 
Posiadając już konto w naszym sklepie internetowym olivepharm.pl, będą mogli Państwo dokonywać swobodnie zakupów, bez wypełniania każdorazowo danych adresowych w formularzu podczas procesu zamówienia.
 
Dodatkowo zyskają Państwo kilka przywilejów dedykowanych wyłącznie dla użytkowników naszego sklepu:

nagroda za zarejestrowanych użytkowników w sklepie internetowym www.olivepharm.pl, których suma zrealizowanych zakupów w ostatnich 6 miesiącach przekroczyła 1000 zł [do sumy zrealizowanych zakupów nie jest wliczane składane w danym momencie zamówienie].

Rabat przyznawany jest po spełnieniu dwóch warunków:

Wysokość rabatu wynosi: 10% od wartości zakupionych produktów.

Rabat przyznawany jest na stałe dla klientów sklepu, którzy spełnili powyższe dwa warunki. Rabat 10% nie sumuje się z innymi rabatami oraz nie łączy z aktualnie obowiązującymi promocjami.

Sumę zakupów z ostatnich 6 miesięcy użytkownik może sprawdzić, po zalogowaniu na swoim koncie: Panel Klienta > Historia zamówień.

2.   Promocyjny kod rabatowy - przyznawany podczas prowadzonych akcji promocyjnych przez SODDISFARE za pośrednictwem sklepu internetowego www.olivepharm.pl , naszej stronie www lub serwisach współpracujących z firmą. Do wykorzystania tylko podczas zakupów w sklepie internetowym www.olivepharm.pl przez zarejestrowanych użytkowników.

Kod promocyjny występuje w dwóch postaciach, obniżając wartość realizowanych zakupów użytkownika: procentowo lub kwotowo.

Kod promocyjny może mieć postać:

 • Jednorazowego rabatu - kod do wykorzystania tylko podczas jednych zakupów
 • Wielokrotnego rabatu - kod do wykorzystania podczas kilku zakupów, w okresie obowiązywania promocji

Poszczególne kody promocyjne, które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi przez SODDISFARE :  za pośrednictwem sklepu internetowego www.olivepharm.pl ,na naszej stronie www, czy w serwisach współpracujących NIE SUMUJĄ SIĘ.

Użytkownik podczas jednych zakupów może wykorzystać TYLKO JEDEN kod promocyjny.

W przypadku posiadania kilku kodów promocyjnych pochodzących z różnych źródeł, użytkownik może wykorzystać je podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie internetowym  www.olivepharm.pl, w okresie obowiązywania promocji.

Do decyzji użytkownika pozostaje wybór najkorzystniejszego dla niego kodu promocyjnego, do realizacji podczas robionych zakupów.

Uwaga! 
Kody promocyjne obowiązują w określonym czasie, podanym w szczegółach prowadzonej promocji.
 

3.   System bonusowy dla zarejestrowanych użytkowników sklepu  www.olivepharm.pl - wszyscy zalogowaniu użytkownicy, którzy aktywnie uczestniczą w życiu naszej marki w Internecie, mogą otrzymać dodatkowe uznaniowe bonusy kwotowe na zakupy w sklepie internetowym  www.olivepharm.pl

Specjalne bonusy będą przyznawane za:      

Polecenia naszego serwisu wśród znajomych - poprzez zachęcenie ich do zarejestrowania się i dokonania zakupu naszych kosmetyków organicznych OLIVOLIO w sklepie internetowym www.olivepharm.pl. Polecenia dotyczą tylko nowych użytkowników, niezarejestrowanych wcześniej w naszym serwisie - wartość bonusu wynosi 10 zł, za każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się w naszym sklepie i dokona zakupów. Aby otrzymać powyższy bonus osoba polecona przy składaniu swojego zamówienia w "uwagach" powinna wpisać imię i nazwisko osoby polecającej oraz jej e-mail, którego użyła w naszym sklepie lub przesłać tę informację na adres biuro@soddisfare.pl​

Ocena i opinia preparatów w sklepie

olivepharm.pl - będzie nam bardzo miło jeśli ocenicie oraz wyrazicie Państwo swoją opinię na temat zakupionych i użytych kosmetyków w naszym sklepie. Zależy nam aby Państwa opinia była obiektywna i posłużyła w dokonaniu dobrego wyboru dla kolejnych Klientów naszego sklepu. Osoby najbardziej opiniotwórcze będą przez nas nagradzane różnymi bonusami. 

Warunkiem przyznania bonusów uznaniowych jest opiniowanie i ocena zakupionych i użytych kosmetyków w naszym sklepie przez zarejestrowanego użytkownika.

Inne niekonwencjonalne działania promujące naszą markę w Internecie - bonusy przyznawane będą uznaniowo w formie kodów rabatowych lub w formie ofert indywidualnych na koncie zarejestrowanego Klienta.

Bonus może być wykorzystany przez zarejestrowanego użytkownika, tylko podczas dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.olivepharm.pl. Wartość bonusu widoczna jest w koszyku z zamówieniem.

4.   Próbki jako dodatek do zamówienia - wszyscy użytkownicy realizujacy zakupy w naszym sklepie internetowych www.olivepharm.pl otrzymują do każdego zamówienia darmowe próbki wybranych preparatów.
Ilość próbek  wynosi od 1 do 3 sztuk i uzalezniona jest od ich dostępności.

     Dodatkowa Próbka na życzenieprzy zamówieniu powyżej 200 zł klient może wybrać dodatkową ( czwartą) próbkę spośród oferty naszego sklepu w zależności od dostępności. Indywidualne zamówienie próbki należy zamieścić w rubryce "Uwagi" podczas realizacji zamówienia podając kod wybranego preparatu lub wpisując jego dokładną nazwę.

Próbki przesyłane są w saszetkach lub pojemniczkach o pojemności od 3 do 6 ml.

 

Ponadto będą mieli Państwo dostęp do:
 • Historii złożonych zamówień
 • Statusów zamówień
 • Trwałe zapamiętywanie produktów znajdujących się w przechowalni
 • Sprawniejsze i łatwiejsze zakupy kolejnym razem
 • Bieżący dostęp do informacji o nowościach i promocjach
 • Możliwość zmiany danych osobowych, adresu e-mail, hasła

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW!