Golden Rose – orientalna jakość

2020-11-09

Golden Rose od ponad 20 lat jest oficjalnym przedstawicielem tureckiej firmy Erkul Kozmetik. Firma specjalizuje się w produkcji i dalszej sprzedaży kosmetyków i perfum. Klientami firmy są nie tylko prywatni nabywcy, ale także duże firmy hurtowe i detaliczne.

Historia rozwoju Golden Rose

Firma Erkul Kozmetik została założona w 1983 roku. Od tego czasu rozpoczęła się produkcja kosmetyków i perfum. Produkty są eksportowane do 86 krajów świata i są sprzedawane pod kilkoma znakami towarowymi, z których jednym jest Golden Rose. Praca marki opiera się na następujących zasadach:

• kompetentne podejście do klientów;

• rabaty na produkty;

• aktualizacja asortymentu;

• dbałość o jakość produktu.

Główna zaleta produktów polega na połączeniu wysokiej jakości z przystępną ceną. Ponadto firma zwraca szczególną uwagę na higienę w procesie produkcyjnym. Pozwala to marce rozwijać się i doskonalić w nowoczesnych warunkach.

Ekologia i zdrowie

Kosmetyki oferowane pod marką Golden Rose są hipoalergiczne. Ponieważ wszystkie produkty przeznaczone są do stosowania na skórę twarzy i ciała, firma stale prowadzi badania mikrobiologiczne, badania naukowe i analizy. Wszystkie zabiegi przeprowadzane są w nowoczesnych laboratoriach, a postęp prac monitorują czołowi eksperci z Francji i Włoch. W skład produktów wchodzą składniki organiczne i chemiczne, które są całkowicie bezpieczne dla człowieka. Wszystkie surowce używane do produkcji pochodzą z USA i Europy. Linie kosmetyków Golden Rose obejmują wiele jednostek. Asortyment jest regularnie aktualizowany i uzupełniany. Popularna jest zwłaszcza baza pod makijaż Total Cover. Zaletą jest duża trwałość i wiele odcieni. Typowy ton to 05 - chłodny piasek. Idealnie nadaje się do stosowania na skórę osób o słowiańskim wyglądzie. Na uwagę zasługuje puder wykończeniowy Long Wear, transparentny, sypki. Ma bardzo lekką konsystencję, dobrze układa się na skórze i ma przyjemny zapach. Z cieni należy zwrócić uwagę na słynne „czwórki” (zestawy składające się z 4 odcieni). Nie sposób pominąć szminek i błyszczyków, których główną zaletą jest trwałość.