MUR - Makeup Revolution podbija świat kosmetyków

2021-03-09

MUR, czyli firma Makeup Revolution szturmem wdarła się na rynek kosmetyków zyskując duże uznanie wśród wszystkich miłośników makijażu. Doskonała jakość produktów, rozsądne ceny i szeroka gama tworzonych przez nią kosmetyków to najważniejsze cechy, dzięki którym kobiety bardzo szybko pokochały MUR. Co zatem warto o nich wiedzieć?


MUR - najważniejsze informacje

Założona w 2014 roku w Londynie firma Makeup Revolution dość szybko zaskarbiła sobie przychylność klientów. Tworzone pod jej szyldem produkty posiadają bardzo elegancko prezentujące się opakowania, przez co sprawiają wrażenie wręcz luksusowych. Potwierdzeniem tego jest jednak również ich zawartość. Kosmetyki MUR wyróżniają się bowiem bardzo dobrą jakością, dlatego chętnie stosują je zarówno amatorzy, jak i profesjonalni makijażyści.

Dla wielu klientów ogromnie ważne jest również to, że wspomniana jakość idzie w parze z bardzo rozsądnymi cenami, dzięki czemu na kosmetyki Makeup Revolution może sobie pozwolić niemal każdy. Obecnie marka ta działa głównie na rynkach europejskich, ale między innymi z pomocą mediów społecznościowym zyskuje coraz większy zasięg, dzięki czemu zaczyna być dostrzegana również za oceanem. Warto też wspomnieć, że produkty Makeup Revolution i ich składniki nie są w żaden sposób testowane na zwierzętach.

MUR - szeroka gama produktów

Bardzo ważną cechą oferty marki Makeup Revolution jest otwarcie na potrzeby wszystkich swoich potencjalnych użytkowników. W związku z tym możemy przebierać w niezwykle zróżnicowanym asortymencie, z którego bez problemu można wybrać kosmetyki dopasowane do typu naszej cery, karnacji czy kolorów i odcieni skóry charakterystycznych dla różnych nacji.

Najbardziej znane produkty marki to przede wszystkim cała kolekcja najróżniejszych paletek z cieniami do powiek. Stosunkowo niska cena i bardzo mocna pigmentacja sprawiają, że zakup takiego zestawu to doskonała inwestycja. Tym bardziej, że do wyboru mamy najróżniejsze palety barw, które sprawdzą się przy wielu okazjach. Makeup Revolution proponuje nam również całą gamę produktów do konturowania, korektorów, bronzerów i rozświetlaczy, które perfekcyjnie spełniają swoje role. A do idealnego wykończenia makijażu warto też użyć szminek tworzonych przez tę markę, które zapewniają nam długotrwały, spektakularny efekt, jednocześnie nawilżając usta.

MUR - akcesoria do makijażu

Napędzana swoimi dotychczasowymi sukcesami, marka MUR zdecydowała się pójść o krok dalej tworząc także dobrej jakości narzędzia do robienia makijażu. Są to przede wszystkim pędzle, dzięki którym możemy w łatwy i wygodny sposób stworzyć piękny makijaż na każdą okazję. Służą one zarówno do nakładania różnego typu podkładów, jak i róży, bronzerów czy cieni do powiek. Syntetyczne, bardzo miękkie włosie pędzli firmy Makeup Revolution pozwala z łatwością nakładać i rozcierać wszelkiego typu produkty na skórze twarzy. I co bardzo ważne pod względem praktyczny, ich czyszczenie oraz suszenie również nie przysporzy nam żadnych problemów. Ich zakup będzie więc świetną decyzją.